Reality

V této oblasti se specializujeme na služby na straně investora. Jdeme tedy proti tradicím zdejšího trhu (realitních kanceláří), kde je zvykem nasmlouvat nemovitost a lákat případné zájemce na prohlídku s primární snahou za každou cenu prodat.

Jsme si vědomi, že čas investora je drahý a vyhledání kvalitní nemovitosti musí tedy svěřit někomu, kdo si je schopen vyslechnout a posoudit zda je nemovitost vůbec hodna pozornosti. Naší snahou je poskytnou investorovi 2 pohledy na věc:

A) Ekonomický pohled

návratnost investice, rizika, stav a další počitatelné položky

B) Lidský pohled

při důkladném rozhovoru se snažíme proniknout do přání investora a společně definovat podstatné, méně podstatné a příjemné či nepodstatné požadavky. Na základě pochopení uvažování investora vyhledáváme nemovitost na míru.
 

Výsledkem naší práce je potom odfiltrování nevhodných prohlídek nebo doplnění informací, které makléři nějak „pozapomněli“ uvést a představení pouze těch zcela konkrétních, prověřených a relevantních nabídek nemovitostí.

Specializujeme se na Prahu, Střední Čechy, Hradec Králové a Pardubice. Po dohodě jsme ovšem schopni poskytnout služby i mimo tyto oblasti.