Obchod

Specializujeme se od samotného počátku na obchod a jeho specifika. Škála nabízených služeb v obchodě je velmi široká.

Postavíme Vám obchodní tým

Rozšíříme Vám obchodní tým

Pomůžeme Vám se zavedením změn

Oblast individuálních jednání

V této oblasti naší nabídky můžete využít služeb profesionálního vyjednavače, který Vás zastoupí a sleduje Vaše zájmy. Využijete našich služeb v případě, kdy nemáte obchodní oddělení nebo úkol je prostě nevhodný pro svěření vlastním zaměstnancům. Častým požadavkem je zastoupení ve skupině, kde sledují různé strany různé zájmy a jednání trvají delší časové období. Nebo zastoupení na jednáních, na kterých padají příliš důvěrné informace, které mohou být příliš rizikové, pokud by unikly dovnitř/vně společnosti dříve, než je management strategicky uvolní. Podobně tak můžete využít našich služeb pro pokusy o navázání jednání a zjištění vhodnosti „půdy“ pro další vyjednávání, či zjištění předběžného názoru na věc u druhé strany.

Koordinace, Moderace, Řešení sporů

Naše zkušenost a odbornost nám umožňují efektivně vyřešit překážky a konflikty, které se mohou objevit během jednání. Díky našim dovednostem v komunikaci a vyjednávání jsme schopni dosáhnout společného porozumění a nalezení kompromisu mezi všemi stranami.

Naším cílem je nejen zajistit úspěšné jednání, ale také budovat dlouhodobé vztahy založené na důvěře a spolupráci. Snažíme se porozumět potřebám našich klientů a nabídnout jim individuální řešení, které bude odpovídat jejich specifickým požadavkům a cílům.

Máte zájem o tuto službu?

Vyplňte prosím tento nezávazný formulář s popisem Vašeho požadavku a my se Vám v nejbližší době ozveme na uvedené telefonní číslo nebo nám zavolejte na +420 737 266 272.

Kontaktujte nás

Osobně nás najdete v Praze, ale poskytujeme služby po celé ČR.

MZ Training s.r.o.

K Písnici 611, 252 41 Dolní Břežany

info@mztraining.cz

+420 737 266 272

Máme více než 20 let zkušeností v oblasti komplexního a odborného poradenství.

“ Za základ dobré a oboustranně spokojené spolupráce považujeme vzájemnou výbornou znalost cílů, kterých chceme dosáhnout a prostředí, ve kterém se budeme pohybovat. ”


100+

Spokojených klientů a projektů

6

Oblastí poradenství

8

Kolegů v týmu