Reality

V této oblasti se specializujeme na služby na straně investora. Jdeme tedy proti tradicím zdejšího trhu (realitních kanceláří), kde je zvykem nasmlouvat nemovitost a lákat případné zájemce na prohlídku s primární snahou za každou cenu prodat.

Jsme si vědomi, že čas investora je drahý a vyhledání kvalitní nemovitosti musí tedy svěřit někomu, kdo si je schopen vyslechnout a posoudit zda je nemovitost vůbec hodna pozornosti. Naší snahou je poskytnou investorovi 2 pohledy na věc:

Ekonomický pohled

Návratnost investice, rizika, stav a další počítatelné položky

Lidský pohled

při důkladném rozhovoru se snažíme proniknout do přání investora a společně definovat podstatné, méně podstatné a příjemné či nepodstatné požadavky. Na základě pochopení uvažování investora vyhledáváme nemovitost na míru.

Výsledkem naší práce je potom odfiltrování nevhodných prohlídek nebo doplnění informací, které makléři nějak „pozapomněli“ uvést a představení pouze těch zcela konkrétních, prověřených a relevantních nabídek nemovitostí.

Specializujeme se na Prahu, Střední Čechy, Hradec Králové a Pardubice. Po dohodě jsme ovšem schopni poskytnout služby i mimo tyto oblasti.

Máte zájem o tuto službu?

Vyplňte prosím tento nezávazný formulář s popisem Vašeho požadavku a my se Vám v nejbližší době ozveme na uvedené telefonní číslo nebo nám zavolejte na +420 737 266 272.

Kontaktujte nás

Osobně nás najdete v Praze, ale poskytujeme služby po celé ČR.

MZ Training s.r.o.

K Písnici 611, 252 41 Dolní Břežany

info@mztraining.cz

+420 737 266 272

Máme více než 20 let zkušeností v oblasti komplexního a odborného poradenství.

“ Za základ dobré a oboustranně spokojené spolupráce považujeme vzájemnou výbornou znalost cílů, kterých chceme dosáhnout a prostředí, ve kterém se budeme pohybovat. ”


100+

Spokojených klientů a projektů

6

Oblastí poradenství

8

Kolegů v týmu